„Back to Black. Historia Amy Winehouse” – biografia ikony muzyki w kinach Helios
Data dodania: 19 kwietnia 2024
„Back to Black. Historia Amy Winehouse” – biografia ikony muzyki w kinach Helios

Sieć kin Helios zaprasza na film przybliżający losy jednej z największych gwiazd muzyki XXI wieku – Amy Winehouse. Jej głos, twórczość i wizerunek sceniczny nadal zachwycają fanów na całym świecie i inspirują kolejnych artystów, a produkcja ma być hołdem dla jej wielkiego talentu. „Back to Black. Historia Amy Winehouse” zadebiutuje na ekranach już w najbliższy piątek, 19 kwietnia.

Film ukazuje drogę Amy od lat spędzonych w Camden – alternatywnej dzielnicy Londynu – aż do światowej sławy. Widzowie będą mogli zobaczyć pracę artystki nad jej debiutanckim albumem „Frank”, jak również bestsellerowym „Back to Black”, inspirowanym burzliwą relacją z Blake’iem Fielderem-Civilem. Scenariusz skupia się na niezwykłym geniuszu, kreatywności i szczerości wokalistki, jednocześnie nie uciekając od jej demonów i najtrudniejszych momentów jej życia, naznaczonego uzależnieniami.

To pierwszy fabularny tytuł kinowy, przybliżający postać tej uwielbianej piosenkarki. W główną bohaterkę wciela się wschodząca gwiazda kina Marisa Abela, której partneruje Jack O’Connell jako Blake Fielder-Civil. Reżyserką filmu jest Sam Taylor-Johnson, znana przede wszystkim z „Pięćdziesięciu twarzy Greya” i innej muzycznej biografii – „John Lennon. Chłopak znikąd”.

 

Bilety na premierowe seanse filmu „Back to Black. Historia Amy Winehouse” dostępne są w kasach kin Helios w całej Polsce, na stronie: www.helios.pl/aktualnosc/amy oraz w aplikacji mobilnej. Dokonując zakupu wcześniej, można wybrać najlepsze miejsca, a także – zaoszczędzić w ramach unikalnej oferty „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”.

Informacja
Aktualnie przegladasz wersje elubin.pl dla telefonow komorkowych. Zapraszamy do odwiedzenia strony glownej portalu.

Copyright © 2006-2023 Portal Lubina. Wszelkie Prawa Zastrzezone.