Ostrzeżenia IMGW przed śniegiem i ostrym mrozem
Data dodania: 08 stycznia 2019
Ostrzeżenia IMGW przed śniegiem i ostrym mrozem

Prognozy pogody na styczeń 2019, szczególnie dla kierowców, nie są zbyt dobre. Dużo śniegu i siarczyste mrozy - to obraz nadchodzących dni! Szczegóły przybliża ESKA.pl

Prognoza pogody na styczeń 2019 - jaka pogoda 7, 8, 9, 10 stycznia? Jak będzie w najbliższych tygodniach? Największą cierpliwość muszą mieć kierowcy, dla których najtrudniejszy czas w roku. Zgodnie z tym, co pokazuje długoterminowa prognoza pogody na styczeń 2019 przed nami kilkanaście dni mrozów i dużo opadów śniegu. Najgorsza sytuacja ma mieć miejsce w górach i na Podlasiu.

Prognoza pogody styczeń 2019 - jak będzie?

Wszyscy synoptycy jednogłośnie zapowiadają rekordowo niskie temperatury w Polsce tej zimy. IMGW wydało ostrzeżenie przed siarczystym mrozem i obfitymi opadami śniegu. Najgorsza sytuacja ma mieć miejsce w powiecie: białostockim, augoswskim, bielskim, grajewskim hajnowskim, monieckim, sejneńskim, sokólskim oraz suwalskim. Meteorolodzy zapewniają, że to właśnie tam będzie najzimniej. Możliwe temperatury nawet do -18 stopni Celsjusza w nocy, a -10 stopni w dzień. Zimowa aura w naszym kraju zaatakuje z podwójną siłą za sprawą przypływu mroźnego powietrza z Arktyki.

Więcej: ESKA.Pl

Informacja
Aktualnie przeglądasz wersję elubin.pl dla telefonów komórkowych. Zapraszamy do odwiedzenia strony głownej portalu.

Copyright © 2006-2018 Portal Lubina. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.