Rugby: Półfinały i awans SP.14
Data dodania: 06 grudnia 2016

W dniu 1 grudnia br. w Bolesławcu na hali MZS nr 2 odbył się turniej półfinałowy Szkolnej Ligi Rugby Tag województwa dolnośląskiego. W turnieju udział wzięła rekordowa ilość drużyn bo aż 29 z całego regionu, co ogromnie ucieszyło organizatorów. Gościem specjalnym był Święty Mikołaj.

Awans do turnieju finałowego wywalczyła SP 14 Lubin (klasy 5) w finale wygrywając z SP 5 Lubin 2:1.
W klasyfikacji klas 5 SP 14 zajęła I miejsce, SP 5 II miejsce a SP Raszówka V miejsce.
W klasyfikacji klas 6 z medalem wróciła SP Raszówka zajmując III miejsce, V pozycje zajęła SP 12. Gratulujemy !!!
Najlepszym zawodnikiem klas 5 został uczeń szkoły SP 14 Mateusz Sroka. Klasyfikacja końcowa klasy IV: