Wakacyjne Kino Kobiet w Heliosie z gorącą nowością – „Zabierz mnie na Księżyc”
Data dodania: 02 lipca 2024
Wakacyjne Kino Kobiet w Heliosie z gorącą nowością – „Zabierz mnie na Księżyc”

Kino Kobiet to jeden z obowiązkowych punktów repertuaru sieci Helios. Dzięki niemu seanse najświeższych propozycji filmowych odbywają się w wesołej atmosferze, a w kinach zawsze czekają atrakcje i konkursy. W ramach najbliższej odsłony cyklu, zaplanowanej na 10 lipca, zostanie wyświetlona komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie – „Zabierz mnie na Księżyc”.

Akcja rozgrywa się na tle historycznego lądowania NASA na Księżycu. Kelly Jones, specjalistka od marketingu, ma za zadanie poprawić wizerunek organizacji, aby poparcie amerykańskiego społeczeństwa dla kosmicznych podbojów wzrosło. W ramach swoich działań proponuje… sfilmowanie zapasowej wersji lądowania na Srebrnym Globie. Cole Davis to z kolei dyrektor projektu, sceptycznie nastawiony do pomysłów nowozatrudnionej Jones. Współpraca tej dwójki pełna jest wzlotów i upadków. Ponadto na ekranach pojawi się obsada pełna znanych i lubianych aktorów, takich jak: Scarlett Johansson, Channing Tatum i Woody Harrelson.

Kino Kobiet to jedyne w swoim rodzaju połączenie pokazów filmowych i dobrej zabawy. Seansom towarzyszą konkursy z nagrodami i atrakcje, dzięki którym wyjście do kina z przyjaciółkami będzie pełne humoru. Co miesiąc obowiązuje również tematyczny dress code – w lipcu sieć zaprasza do założenia stylizacji w kolorze srebra, nawiązujących do kosmicznej fabuły filmu.

 

Najbliższa edycja Kina Kobiet odbędzie się w środę, 10 lipca. Zgodnie z hasłem „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz” Helios zachęca do zakupu biletów we wcześniejszym terminie oraz do zapoznania się ze szczególnie korzystną ofertą dla grup. Szczegóły i bilety dostępne są na stronie: www.helios.pl.

Informacja
Aktualnie przegladasz wersje elubin.pl dla telefonow komorkowych. Zapraszamy do odwiedzenia strony glownej portalu.

Copyright © 2006-2023 Portal Lubina. Wszelkie Prawa Zastrzezone.