BIG Lubin hucznie świętował zmianę nazwy
Data dodania: 07 czerwca 2023
BIG Lubin hucznie świętował zmianę nazwy

Energetyczny występ grupy Zakopower, setki prezentów oraz spektakularne występy animatorów – tak BIG Lubin świętował zmianę nazwy. 2 czerwca ulubione centrum handlowe lubinian przemieniło się w BIG i rozpoczęło działalność w zupełnie nowej odsłonie.

BIG Lubin już pod nową nazwą zaprosił w ubiegły piątek swoich klientów do wielkiego świętowania. 2 czerwca na mieszkańców okolicy czekała moc atrakcji, wśród których największą był niewątpliwie koncert zespołu Zakopower. Uwielbiany przez całą Polskę góralski zespół zagrał swoje największe hity, a Sebastian Karpiel-Bułecka swoją energią zaczarował publiczność.

Na imprezie nie zabrakło też prezentów i słodkich przekąsek, gorącej kawy i chłodnych napojów. Wspaniałą zabawę dla najmłodszych oraz całych rodzin zagwarantowali szczudlarze, żonglerzy, wielkie maskotki, bańki mydlane, mnóstwo waty cukrowej i popcornu, a także strefa malowania buziek. Goście wydarzenia entuzjastycznie przyjęli również liczne promocje, przygotowane dla nich przez najemców centrum.

– Ogromnie cieszymy się z tego, że mamy szansę zarządzać znaczącym w okolicy parkiem handlowym. Wraz z nowym brandingiem wprowadzamy na polski rynek zmiany, które zakładają długofalowe relacje z najemcami, a także zakupy przyjazne dla całych rodzin i radosną atmosferę. Centrum będziemy zarządzać zgodnie z wysokimi standardami, stosowanymi przez nas na całym świecie. To niezwykle miłe, że tak wiele osób przyszło świętować rozpoczęcie naszej nowej, wspólnej drogi.” - powiedział Eran Levy, Country Manager Poland w BIG SHOPPING CENTERS LTD.

Zdjęcia z wydarzenia dostępne są na Instagramie i Facebooku BIG Lubin.

Poza silną, globalną tożsamością marki, BIG wprowadza na polski rynek zupełnie nowe spojrzenie na działania operacyjne, zarządzanie oraz marketing w parkach handlowych. BIG będzie nadal rozwijał swoją działalność na polskim rynku jako czołowy gracz w sektorze parków handlowych w Polsce, kontynuując światową ekspansję.

***************************************************************************************************** Firma BIG Shopping Centers Ltd została założona w 1994 roku w Izraelu przez Yehudę Neftali. Jest wiodącą grupą nieruchomościową w Izraelu, koncentrującą się na rozwoju, obsłudze i inwestowaniu w parki handlowe, centra handlowe, logistyczne, biurowe, mieszkaniowe i energię odnawialną. Obecnie firma działa w Izraelu, Serbii, Czarnogórze, Rumunii, Czechach i Polsce oraz jest kontrolującym udziałowcem (ok. 85%) AFI Properties Ltd. Aby uzyskać więcej informacji o BIG, zajrzyj tu: bigcenters.co.il

Od stycznia 2021 roku AFI Properties Ltd. jest wiodącą firmą na rynku nieruchomości, posiadającą zasoby o wysokim potencjale dochodowym, głównie skoncentrowanymi na sektorach biurowych i mieszkalnych. Obecnie firma działa w pięciu krajach: Izraelu, Serbii, Rumunii, Polsce i Republice Czeskiej. AFI Properties Ltd. to spółka giełdowa notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Tel Awiwie od 2004 roku, o wartości rynkowej wynoszącej około 2,1 miliarda euro na dzień 31 grudnia 2021 roku

Informacja
Aktualnie przegladasz wersje elubin.pl dla telefonow komorkowych. Zapraszamy do odwiedzenia strony glownej portalu.

Copyright © 2006-2023 Portal Lubina. Wszelkie Prawa Zastrzezone.