Policja poszukuje właścicieli odzyskanych przedmiotów
Data dodania: 13 lutego 2020
Policja poszukuje właścicieli odzyskanych przedmiotów

Lubińscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, podejrzanych o dokonanie kradzieży mienia z firmy znajdującej się na terenie Lubina. Odzyskane przedmioty wróciły do właściciela.

W trakcie przeszukania samochodu, którym poruszali się podejrzani, funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli dodatkowo rower i akumulator. Przedmioty te, jak przyznali podczas przesłuchania zatrzymani, również pochodzą z innych kradzieży, których mężczyźni dokonali na terenie gminy Lubin. Policjanci szukają właścicieli pozostałych odzyskanych przedmiotów. Osoby, które rozpoznały swoją własność, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Lubinie, przy ul. Traugutta 3.

Policjanci Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Lubinie, prowadzą postępowanie, w ramach którego podczas przeszukania zabezpieczyli przedmioty, które pochodzą z przestępstwa kradzieży.

W związku z powyższym prosimy osoby, które rozpoznały swoją własność, o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Lubinie, przy ul. Traugutta 3.

Telefon do funkcjonariusza prowadzącego postępowanie: 76/8406 271

Źródło: Wydział Dochodzeniowo – Śledczy KPP w Lubinie.

Informacja
Aktualnie przegladasz wersje elubin.pl dla telefonow komorkowych. Zapraszamy do odwiedzenia strony glownej portalu.

Copyright © 2006-2018 Portal Lubina. Wszelkie Prawa Zastrzeďż˝one.