Walentynki inaczej, czyli nocne atrakcje Heliosa!
Data dodania: 11 lutego 2020
Walentynki inaczej, czyli nocne atrakcje Heliosa!

Nie będzie słodko, nie będzie łatwo, nie będzie sztampowo. Będzie natomiast ostro, ciekawie i z przytupem! Sieć kin Helios przygotowała alternatywę dla romantycznych kolacji, bukietu róż i nocnych randek na mieście, zapraszając swoich widzów w walentynkową noc na Nieromantyczny Maraton Filmowy.

Do zakochania jeden krok? Tak! Dlatego warto go zrobić w kierunku kina Helios gdzie 14 lutego, pół godziny przed północą, wszyscy kinomani rozsiądą się wygodnie w kinowych fotelach i pozostaną w nich na długo. Taki wariant walentynkowej nocy to propozycja nie do odrzucenia! Każdy kto z niej skorzysta, będzie miał do wyboru dwa zestawy filmów - każdy równie niebanalny i interesujący.

W pierwszym wariancie maraton rozpocznie „365 dni” – erotyczna produkcja pokazująca miłość w nieco innym wydaniu – trudną, ostrą, pełną erotyzmu. Po niej kinomani zobaczą „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” – opowieść o przyjaźni i miłości w czasach, w których pozwolenie sobie na emocje może okazać się tragiczne w skutkach. Maraton zakończy „Underdog, historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, krążącymi wokół MMA. Drugi zestaw rozpocznie nominowany do Oscara „Joker” – kryminał o superprzestępcy, z niesamowitą kreacją Joaquina Phoenixa. Następnie widzowie pozostaną w tematyce zła i przestępstw, bowiem przyjdzie moment na mocne uderzenie w postaci filmu „Legion samobójców”. Wisienką na torcie będzie obraz „Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)– amerykańskie kino akcji oparte na brawurowej serii komiksów.

Do każdego biletu dołączony będzie kupon, uprawniający do jednorazowej dolewki napoju zakupionego w kinowym barze Helios. Szczegółowe informacje o NIEROMANTYCZNYM MARATONIE FILMOWYM znajdują się na stronie: www.helios.pl/nmf_nieromantyczny!

Informacja
Aktualnie przegladasz wersje elubin.pl dla telefonow komorkowych. Zapraszamy do odwiedzenia strony glownej portalu.

Copyright © 2006-2018 Portal Lubina. Wszelkie Prawa Zastrzeďż˝one.