KGHM Polska Miedź S.A. podczas Kongresu 590
Data dodania: 07 października 2019
KGHM Polska Miedź S.A. podczas Kongresu 590

Wybitni goście, specjalny panel, nowinki technologiczne. Były doradca Donalda Trumpa, amerykańscy generałowie, zagraniczni ekonomiści i politycy - będą gośćmi specjalnymi KGHM Polska Miedź S.A. podczas Kongresu 590. Miedziowy holding zorganizuje w Jasionce k. Rzeszowa specjalny panel dotyczący przywództwa oraz zaprezentuje nowinki technologiczne wykorzystywane w firmie.

To już czwarta edycja Kongresu 590. To tu spotykają się przedsiębiorcy i eksperci, by rozmawiać o rozwoju gospodarczym Polski i rosnącej roli polskiego kapitału. To tu ścierają się głosy przedstawicieli biznesu, nauki, polityki i prawa. KGHM Polska Miedź S.A. jako globalna firma chętnie włącza się w dyskusje i dzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. 7 października o godz. 13:15 - miedziowy holding zaprosi uczestników Kongresu do dyskusji na temat przywództwa.

Zmieniające się czynniki geopolityczne, makroekonomiczne, rozwój nowych technologii – świat mierzy się dziś z wieloma wyzwaniami. Jaka w tych trudnych i niestabilnych warunkach powinna być rola przywódców, jakie zadania przed nimi stoją – czy możemy już mówić o nowym modelu przywództwa? Między innymi nad tymi pytaniami będą debatować uczestnicy panelu - „W poszukiwaniu współczesnych liderów w czasach wyzwań gospodarczych i technologicznej rewolucji”.

Kelly, Close, Lee – wśród gości specjalnych

Eksperci miedziowego holdingu wezmą aktywny udział w wielu wydarzeniach podczas Kongresu 590. Firma zaprosiła do Jasionki k. Rzeszowa wybitnych gości. Na Kongresie pojawi się m.in. John F. Kelly. Generał US Army jeszcze kilka miesięcy temu był w samym centrum najważniejszych światowych wydarzeń - był sekretarzem bezpieczeństwa krajowego w gabinecie Donalda Trumpa, a później szefem personelu Białego Domu.

John F. Kelly był uważany za jednego z „jastrzębi” w Pentagonie. Zanim związał się z administracją Donalda Trumpa służył w piechocie morskiej Stanów Zjednoczonych m.in. na lotniskowcach USS Forrestal i USS Independence a także dowodził oddziałami marines w Europie i na Bliskim Wschodzie.

Na zaproszenie KGHM Polska Miedź S.A. na Kongresie będzie obecny również generał George Close. Prezes SPECTRUM Group pomaga tworzyć innowacyjne strategie rozwoju biznesu, stymulować wzrost wartości przedsiębiorstw działających w sektorze publicznym i prywatnym. Jego firma podejmuje współpracę z szeroką grupą klientów – od startupów po spółki z listy Fortune 500. Przed rozpoczęciem kariery korporacyjnej Close służył w armii amerykańskiej przez ponad 30 lat.

Swoim doświadczeniem z uczestnikami Kongresu 590 podzieli się także Tom Reed. Amerykański kongresmen angażuje się w walkę o przyjazne dla przedsiębiorców regulacje prawne. Gość KGHM Polska Miedź S.A. jest zwolennikiem ograniczania regulacji, niskich podatków i tradycyjnego pojmowania roli budżetu federalnego.

O biznesowych trendach opowie Thomas J. Lee - jeden z najciekawszych analityków w Stanach Zjednoczonych. Gość miedziowego holdingu od ponad 20 lat bada makro rynki oraz prowadzi działania w obszarze equity research. Specjalizuje się w rynku technologii komunikacyjnych. Komentatorzy podkreślają jego nieszablonowe podejście do zjawisk i trendów - udało mu się np. przewidzieć szereg zdarzeń w sektorze telekomunikacyjnym.

W spotkaniach z uczestnikami Kongresu 590 wezmą także udział inni goście zaproszeni przez KGHM Polska Miedź S.A. – m.in. Sarah Chamberlain (przewodnicząca oraz prezes Republican Main Street Partnership), David Huntoon (generał amerykańskiej armii), Andrew Cambell (dyrektor wykonawczy SPECTRUM Group).

Innowacje i bezpieczeństwo

Miedziowy holding szczególny nacisk kładzie na innowacje i bezpieczeństwo. Podczas Kongresu 590 będzie można zobaczyć nowinki technologiczne wykorzystywane przez KGHM Polska Miedź S.A. Zaprezentowany zostanie m.in. specjalny dron, który został stworzony do poruszania się pośród przeszkód. Urządzenie ma w przyszłości pomagać w akcjach ratowniczych pod ziemią.

Dron, który jest obecnie testowany w KGHM Polska Miedź S.A., jest rozwiązaniem unikatowym w skali świata. Do tej pory podobne urządzenia nie były jeszcze stosowane w ratownictwie podziemnym. Jak działa i funkcjonuje? O tym będzie można się przekonać odwiedzając stanowisko miedziowego holdingu podczas Kongresu 590.

Wyjątkowy dyskusja, której organizatorem jest #KGHM, poświęcona nowoczesnemu przywództwu w czasach wielkich wyzwań gospodarczych i rewolucji technologicznej - to obowiązkowy punkt programu na Kongres 590.

foto. socjal media

Informacja
Aktualnie przegladasz wersje elubin.pl dla telefonow komorkowych. Zapraszamy do odwiedzenia strony glownej portalu.

Copyright © 2006-2018 Portal Lubina. Wszelkie Prawa Zastrzeďż˝one.