Pokaz specjalny "Underdog" z zawodnikami MMA
Data dodania: 09 stycznia 2019
Pokaz specjalny

W piątek 11.01.2019   zapraszamy na wyjątkowy pokaz specjalny filmu "Underdog" z udziałem mistrzów walk MMA & K1. Specjalnie dla naszych widzów na sali nr 3 od godz. 17.00 rozpocznie się oficjalna ceremonia ważenia uczestników sobotniej Gali FEN z udziałem mediów.

Zaraz potem, o godz. 18.30, premiera pierwszej polskiej produkcji filmowej traktującej o sztukach walk MMA "Underdog".

Niesamowita gratka dla sympatyków sztuk walki oraz dobrego kina w jednym!

https://www.helios.pl/31,Lubin/Aktualnosci/Szczegoly/id/6620/Pokaz-specjalny-%22Underdog%22-z-zawodnikami-MMA

Kochaj. Szanuj. Walcz. „Underdog”

Poruszająca opowieść o słabościach i sile człowieka. Zwątpieniu, które pokonuje rodząca się miłość, o walce z przeciwnościami losu i podniesieniu po upadku. Poświęceniu, rodzinie i przyjaźni. Sieć kin Helios zaprasza swoich Widzów na premierowe seanse porywającego filmu „Underdog”, które zagoszczą na ekranach od najbliższego piątku, 11 stycznia.

Ta historia została zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami, na podstawie których powstał scenariusz autorstwa Mariusza Kuczewskiego. Borys „Kosa” Kosiński (Eryk Lubos) - zawodnik MMA u szczytu formy, w najważniejszej walce ze swoim największym rywalem Deni Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko…

 W fabule filmu oprócz znakomitych Eryka Lubosa i Mameda Khalidova, pojawi się gwiazdorska obsada: Aleksandra Popławska, Tomasz Włosok, Janusz Chabior, Jarosław Boberek oraz Mariusz Drężek. Dla Mameda Khalidova, międzynarodowego mistrza KSW, występ w filmie to debiut aktorski. Partnerem i konsultantem produkcji jest Federacja KSW, lider europejskiego rynku MMA.

Sieć kin Helios zaprasza wszystkich fanów dobrego, mocnego polskiego kina na film „Underdog”. Szczegóły oraz bilety na premierowe seanse dostępne są pod adresem: www.helios.pl/underdog. Tej premiery absolutnie nie można przegapić! Kochaj. Szanuj. Walcz. „Underdog” w kinach Helios od 11 stycznia!

 

Informacja
Aktualnie przeglądasz wersję elubin.pl dla telefonów komórkowych. Zapraszamy do odwiedzenia strony głownej portalu.

Copyright © 2006-2018 Portal Lubina. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.