PROJEKT SPOŁECZNY SAVE ME
Data dodania: 09 stycznia 2019
PROJEKT SPOŁECZNY SAVE ME

Lubin. W naszym mieście realizowany jest projekt społeczny SaveMe dotyczący uzależnienia od urządzeń elektronicznych wśród dzieci i młodzieży.

Jak sama nazwa wskazuje, „ocal mnie” jest apelem o ostrożność i zwrócenie uwagi na szerzący się problem. Inicjatywa realizowana jest przez sześcioro uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Lubinie w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady

W skład grupy wchodzą Ola Franas, Zosia Kaczorek ,Karolina Zawadzka, Marcel Domnik, Kuba Lis oraz Igor Lech. Pomysł na temat projektu przyszedł spontanicznie, ponieważ każdy z nich posiada młodsze rodzeństwo i niepokoi się, co może się stać, jeśli nikt nie zacznie działać.

Projekt będzie realizowany w trzech etapach w SP nr 14 w Lubinie. Na początku do rodziców dzieci zostanie wysłana prezentacja informacyjna, zawierająca m.in. wyniki przeprowadzonej przez zespół ankiety. Następnie podobną prezentację grupa przedstawi dzieciom.

W ostatnim etapie zostaną przeprowadzone warsztaty z piłki nożnej, tańca, grania w planszówki oraz „zwykłych” zabawPartnerami i sponsorami działań są: drukarnia Studioprint44, Agencja Reklamowa Hexo, Szkoła Podstawowa nr 14 w Lubinie, Salon Gier Planszowych „Planszowisko”, Zagłębie Lubin, Los Lodos, Salezjańska Szkoła Podstawowa w Lubinie.

Informacja
Aktualnie przeglądasz wersję elubin.pl dla telefonów komórkowych. Zapraszamy do odwiedzenia strony głownej portalu.

Copyright © 2006-2018 Portal Lubina. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.