Zapisy na ferie z gitarą i ukulele w MDK Lubin
Data dodania: 06 stycznia 2019
Zapisy na ferie z gitarą i ukulele w MDK Lubin

W Młodzieżowym Domu Kultury po raz kolejny rozpoczynają się zapisy zainteresowanych osób na bezpłatne warsztaty gitarowe i ukulele, organizowane w  czasie ferii zimowych.

Gitara

"W ramach zajęć gitarowych nasza placówka proponuje codzienne spotkania szkoleniowe, mające na celu zaznajamianie uczestników z podstawami gry na gitarze klasycznej oraz rozwijanie posiadanej techniki gry solowej/akordowej na gitarze popularnej/akustycznej i elektrycznej".

Ukulele (mała gitara)

W ramach nauki gry na ukulele spotkania szkoleniowe obejmują podstawy techniczne gry solowej i akompaniamenty realizowane na tym instrumencie.

Zajęcia adresowane są zarówno do stałych uczestników pracowni muzycznej MDK, jak i wszystkich innych zainteresowanych - dzieci, młodzieży z terenu  miasta, gminy i powiatu lubińskiego - pragnących aktywnie i pożytecznie  spędzić czas wolny od nauki szkolnej.

Zajęcia prowadzone są w formie indywidualnej lub w grupach 2-, 3- i  4-osobowych (w zależności od liczby uczestników) od poniedziałku do piątku, w godzinach: 9.00 -14.00.

Warsztaty gitarowe odbędą się w terminach:
- 28.01.2019 -  01.02.2019r.
- 04.02.2019 -  08.02.2019r.

Informacje/zgłoszenia: u osoby prowadzącej (Andrzeja Ossowskiego) lub w sekretariacie MDK.

Informacja
Aktualnie przeglądasz wersję elubin.pl dla telefonów komórkowych. Zapraszamy do odwiedzenia strony głownej portalu.

Copyright © 2006-2018 Portal Lubina. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.