Lubin. Trzy osoby zatrzymane za groźby i pobicie
Data dodania: 06 listopada 2018
Lubin. Trzy osoby zatrzymane za groźby i pobicie

Troje mieszkańców Lubina w dniu 2 listopada 2018 r., uczestniczyło w pobiciu i groziło dwóm osobom. Do zdarzenia doszło w nocy, przed godziną 2:00 na osiedlu Przylesie w Lubinie. Policja zatrzymała 2 kobiety w wieku 18 i 32 lat, a także 30 letniego mężczyznę.

-Do zdarzenia doszło w dniu 2 listopada przed godziną 2:00 w nocy, na osiedlu Przylesie. Oficer dyżurny lubińskiej policji otrzymał zgłoszenie, iż pomiędzy grupą osób doszło do szarpaniny. Jedna z nich miała mieć nóż.  Na miejsce policjant niezwłocznie wysłał patrole będące najbliżej miejsca interwencji - informuje asp. szt. Sylwia Serafin z lubińskiej policji.

-Funkcjonariusze pod klatką schodową zauważyli grupę osób, które przepychały się w drzwiach. Jeden mężczyzna był bardzo pobudzony i  wulgarny.  Pomimo przyjazdu policjantów i wezwaniu agresorów do zachowania zgodnego z prawem, podejrzani nie reagowali i zadawali uderzenia uciekającej przed nimi parze.  Dzięki sprawnej i zdecydowanej postawie policjantów 3 osoby zostały zatrzymane i umieszczone w policyjnym areszcie. Funkcjonariusze zabezpieczyli także nóż, którym podejrzany miał grozić 31-latkowi.  Wśród zatrzymanych były 2 kobiety w wieku 18 i 32 lat, a także 30 letni mężczyzna - relacjonuje Sylwia Serafin.

Cała trójka usłyszała już zarzuty. Ich losem zajmie się teraz sąd. Kobietom grozi do 3 lat pozbawienia wolności za pobicie, natomiast mężczyzna będzie odpowiadać za groźby karalne, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

za KPP w Lubinie

Informacja
Aktualnie przeglądasz wersję elubin.pl dla telefonów komórkowych. Zapraszamy do odwiedzenia strony głownej portalu.

Copyright © 2006-2018 Portal Lubina. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.