Policjanci na pikniku rodzinnym
Data dodania: 05 lipca 2018
Policjanci na pikniku rodzinnym

Lubińscy policjanci wzięli udział w Pikniku Rodzinnym, który odbył się na terenach rekreacyjnych Aeroklubu. Jego celem była nie tylko zabawa ale przede wszystkim popularyzacja bezpiecznych zachowań podczas trwających wakacji.

Piknik profilaktyczny to doskonała okazja do przekazania uczestnikom cennych informacji z zakresu bezpieczeństwa. Tak było również na terenach rekreacyjnych Aeroklubu w Lubinie, gdzie przedstawiciele Stowarzyszenia TAK dla Lubina zorganizowali plenerową imprezę. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji min. szkolenie Krav Maga, konkursy w których można było wygrać przelot szybowcem, dodatkowo były pokazy ratowników medycznych i wodnych, malowanie twarzy dla najmłodszych - informuje mł. asp. Anna Szajbler, z lubińskiej Policji.

Czas beztroskiej zabawy lubińscy funkcjonariusze wykorzystali zaś do przeprowadzenia krótkiej pogadanki na temat bezpiecznego wypoczynku w czasie wakacji nad wodą jak również na drodze.

Policjantka rozdawała uczestnikom spotkania książeczki z informacjami o bezpiecznym zachowaniu i życzyła słonecznych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

za KPP Lubin

Informacja
Aktualnie przeglądasz wersję elubin.pl dla telefonów komórkowych. Zapraszamy do odwiedzenia strony głownej portalu.

Copyright © 2006-2018 Portal Lubina. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.